Nieruchomości

modern-architecture-4516200_640.jpgKancelaria świadczy kompleksowe doradztwo oraz pomoc prawną w zakresie obrotu nieruchomościami. 

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem lub sprzedażą nieruchomości, radca prawny dokona sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, poinformuje o ryzyku i korzyściach związanym z nabyciem konkretnej nieruchomości oraz zapewni bezpiecznych przebieg transakcji.

Jeśli zamierzasz nabyć nieruchomość inwestycyjną radca prawny do spraw nieruchomości zapewni obsługę w trakcie całego procesu inwestycyjnego przygotowując lub opiniując umowy o wykonanie projektu budowlanego, umowy o roboty budowlane.

Nasz Zespół posiada doświadczenie w zakresie obsług administracyjnej procesu inwestycyjnego, w szczególności w zakresie prawa budowlanego, w tym uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy, pozwolenia na budowę i uzgodnień niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę oraz pozwolenia na użytkowanie.

Zapewniamy kompleksową obsługę firm budowlanych i deweloperskich, w tym przygotowanie umów deweloperskich, umów i rozliczeń z podwykonawcami w procesie budowlanym. 

Współpracujemy z projektantami, architektami, pośrednikami i Wspólnotami.

Proces budowlany i inwestycyjny nie ma przed nami tajemnic.