O nas

# Informacje o naszej kancelarii

ADSUM Kancelaria Radców Prawnych

specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej zarówno podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych. Dzięki stałej współpracy z praktykującymi specjalistami z rożnych dziedzin prawa w tym prawa finansowo – podatkowego jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę firm jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawno – finansowych. Sukcesy w relacjach z klientami opieramy przede wszystkim na partnerskim stosunku, rzetelności oraz pełnym zrozumieniu specyfiki prowadzonej działalności, ich celów i zamierzeń biznesowych. Jesteśmy Kancelarią z tradycjami, która poprzez swoje doświadczenie i wieloletnią obecność na rynku, skutecznie przyczynia się do sukcesów i bezpieczeństwa interesów naszych klientów. Sukces kancelarii opiera się na profesjonalizmie, rzetelności oraz indywidualnym i pełnym zaangażowania podejściu do każdego klienta.

Doświadczenie

Kancelaria ADSUM istnieje od 1993 roku. Założycielka kancelarii radca prawny Anna Baranowska posiada długoletnie doświadczenie zawodowe zarówno w obsłudze klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria ADSUM specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, prawie pracy i szeroko rozumianym prawie samorządowym.

Członkowie Zespołu świadcząc obsługę prawną na rzecz jednostek samorządu terytorialnego posiadają wysoką, specjalistyczną wiedzę nie tylko w zakresie prawa samorządowego, ale także w zakresie prawa administracyjnego, gospodarki nieruchomościami, zagospodarowania przestrzennego, prawa budowlanego oraz zamówień publicznych.

Kancelaria uczestniczyła w zakładaniu i przekształcaniu wielu trójmiejskich podmiotów gospodarczych, w tym spółek z o.o. i akcyjnych. Inicjowała założenie jednego z pierwszych w Polsce Stowarzyszeń zajmujących się agroturyzmem oraz fundacji działających jako organizacje pożytku publicznego. Od 2015 roku działalność kancelarii ADSUM prowadzona jest w formie spółki cywilnej.

Wraz ze zmianą formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej oraz stworzeniu wyspecjalizowanego Zespołu poszerzony został zakres świadczonej obsługi prawnej.