Zespół

ANNA BARANOWSKA

Radca prawny, wspólnik kancelarii. Wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Do 1983 pełniła funkcję prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobyła prowadząc od 1993 roku kancelarię, pełniąc od 2003 roku funkcję koordynatora radców prawnych w jednostce samorządu terytorialnego.  Jedna z założycieli i prezes Izby Przemysłowo –Handlowej w Gdyni.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzi również sprawy z zakresu prawa rodzinnego i szeroko rozumianego prawa samorządowego. W Kancelarii odpowiedzialna jest za kompleksową obsługę spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i  fundacji.

Kontakt: kancelaria_adsum@o2.pl tel. 603 592 131

 
ALEKSANDRA MAŚLIŃSKA

Radca prawny, wspólnik kancelarii. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując od 2004 w jednej z gdyńskich kancelarii oraz obsługując jednostki samorządu terytorialnego, Spółdzielnie  i Wspólnoty mieszkaniowe.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, prawie budowlanym i spółdzielczym. W Kancelarii jest odpowiedzialna także za kompleksową obsługę firm budowlanych i deweloperów. Specjalista w zakresie obrotu nieruchomościami. Występuje w sądzie w sprawach klientów Kancelarii.

Kontakt: aleksandra.maslinska@gmail.com tel. 503 827 140

0 comments on “ZespółAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *